2023-12-03
  • 2023-12-03
  • İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No: 24 K:2 No:10 Şehitkamil/GAZİANTEP
Kategori: Gündem

VALİ GÜL’DEN GİRAY TURİZM’E ZİYARET

VALİ GÜL’DEN GİRAY TURİZM’E ZİYARET

Gaziantep Valisi Davut Gül, Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı ve Gaziantep Servisçiler Kooperatifi Başkanı Şerif Dalgıç’ı ziyaret etti.

iLERİ GAZETE

Taşımacılık sektörünün çözüm alternatiflerinin konuşulduğu ziyarette Vali Davut Gül Giray Turizm’in servis taşımacılığı konusunda başarılı ve takdire değer bir firma olduğunu vurgularken Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç ise Giray Turizm’in faaliyetlerinin yanı sıra sektör çıtasını üst seviyelerde tutmaya gayret gösterdiklerini belirtti.

VALİ GÜL: “GİRAY TAKDİRİ HAK EDİYOR”
Vali Davut Gül, Giray Turizm ve Gaziantep Servisçiler Kooperatifi Başkanı Şerif Dalgıç’ı Giray Turizm’de ziyaret ederek sektörün faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Servis taşımacılığının insan odaklı önemli bir hizmet mekanizması olduğuna dikkat çeken Vali Davut Gül, ziyarette servis araçlarında hijyen, maske ve mesafe kurallarının uygulanmasının denetlenmesini sağlamaya yönelik servis taşımacılığında kullanılan araçlara kamera takılması başta olmak üzere birçok çözüm alternatiflerini Şerif Dalgıç ile paylaştı.

DALGIÇ’TAN VALİ GÜL’E TEŞEKKÜR
Gaziantep Servisçiler Kooperatifi ve Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç ise Vali Gül’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Giray Turizm’in faaliyetleri hakkında Vali Gül’e bilgiler verdi. Günlük 200 binden fazla işçiyi Organize Sanayi Bölgesi’ne taşıdıklarını belirterek bu hizmetin kaliteli bir şekilde verilmesi adına ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini dile getirdi.

Sektörün sorunlarının da masaya yatırıldığı ziyarette Vali Davut Gül ile Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç ve yönetim kurulu üyeleri birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bunları da Okuyabilirsiniz.

Hakkımızda

İlkeli Yayıncılık