2023-06-09
  • 2023-06-09
  • İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No: 24 K:2 No:10 Şehitkamil/GAZİANTEP
Kategori: Yerel

SAHA SİYASETÇİSİ İSKENDER YÜKSEL

SAHA SİYASETÇİSİ İSKENDER YÜKSEL

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için, heyecanlı bir şekilde aday olma mücadelesi sürüyor. Partilerin 28. dönem milletvekili aday adayları kendini göstermeye çalışıyor.

iLERİ GAZETE

Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığında yaptığı kalabalık başvuru ile dikkat çeken İskender Yüksel, sahada uzun zamandır kimsenin yapamadığı bir hareketlilik ve heyecan oluşturdu.

Şimdiye kadar yaşanan süreçte kalabalıkları harekete geçiren tek aday adayı olarak sahada varlığını hissettiren isim İskender Yüksel oldu.

BEN SAHA SİYASETÇİSİYİM

Gittiği her yerde kalabalık bir ekiple giden İskender Yüksel kendisini “birleştirici, bütünleştirici, toparlayıcı ve saha siyasetçisi” olarak tanımlıyor

SİYASETİN SERMAYESİ İNSANDIR.

Ben her zaman her yerde iletişime açık, toplumun her kademesiyle iyi ilişkiler geliştirmeye gayret ettim. İnsan biriktirmeye çalıştım. 

Her birey özeldir, kıymetlidir. Bizim insanımız her şeyi affeder ama kendisine yapılan saygısızlığı affetmez. İnsanımıza saygımızı, hürmetimizi ve aldığımız görevlerde üzerimize düşen vazifeyi her zaman yerine getirdik. Bugün sahada bunlar bize kucak dolusu sevgi olarak geri dönüyor.

GAZİURFA - ŞANLIANTEP

Kökenimiz Şanlıurfa fakat benim Gaziantepliliğim çocukluğuma dayanır. Ben Şehreküstü’nün arka sokaklarında büyüdüm, Alleben deresinin eski halini bilirim, Şirehanda çalıştım, Şirehan yangına su taşıdım, Burç’ta çok piknik yaptım, gençlik parkında, batur sahasında çok top oynadım, çocukluk ve gençliğim bu şehrin sokaklarında şekillendi. Nizip’ten Suruç’u, Birecik’ten Nurdağı’nı İslâhiye’yi hiç ayırmadık. Güzel günlerimizde olduğu gibi acılı günlerimizde de birdik, beraberdik.

HER ZAMAN İNSANIMIZA FAYDALI OLAMAYA ÇALIŞTIM

Bugüne kadar üstlenmiş olduğum her görevde insanımıza, şehrimize, hemşerilerime nasıl faydam olur, nasıl bir katma değer üretirim gayesiyle hareket ettim. Bu misyonla bu şehrin bir evladı olarak milletimizin huzurundayım. 

Şimdi önümüzde çok önemli bir süreç var. Allah’ın izniyle sahanın her yerinde olacağız. Sokak sokak dolaşacağız, sıkmadık el, gitmedik kapı, girmedik gönül bırakmayana kadar kapı kapı dolaşacağız. Tüm hemşerilerimize ulaşarak tüm kesimlerden insanımızı bu kutlu yola seferber edeceğiz inşallah.

Siyaset zor ve meşakkatli bir yol, biz bu yola güzel işler yapmak için, temiz işler yapmak için çıktık. Taşın altına elimizi değil gövdemizi koyduk. 

Rabbim bizi mahcup etmesin inşallah. Dedi.

Bunları da Okuyabilirsiniz.

Hakkımızda

İlkeli Yayıncılık