2024-04-16
  • 2024-04-16
  • İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No: 24 K:2 No:10 Şehitkamil/GAZİANTEP
Kategori: Gündem

ÖĞRETMENİN MOTORUNU BULMALIYIZ

ÖĞRETMENİN MOTORUNU BULMALIYIZ

Hırsızlar belli, adresleri belli ama emniyet henüz herhangi bir işlem yapmadı.

iLERİ GAZETE

İki hırsız dün gece Sankopark civarındaki Gülter Fakılı Apartmanı’ndan bir motor çaldı. Hırsızların motoru çaldıkları binaya giriş ve çıkıp videoları mevcut olmasına ve isimlerine kadar tespit edilmesine rağmen mağdurun motoru henüz ele geçirilemedi ve iddiaya göre emniyet birimleri hırsızlara yönelik henüz herhangi bir işlem yapmadı.

HIRSIZLARIN KİM OLDUĞU BELLİ
Gaziantep’te öğretmenlik yapan bir vatandaşın 100 bin lira değerindeki motosikleti evinin garajından çalındı. Sankopark civarında ikamet eden öğretmenin evinin garajının etrafında bir süre dolaşan ve etrafta keşif yapan 2 hırsız öğretmenin motorunu bir şekilde çalıştırarak çalıp götürdü. Motoru çalınan mağdur öğretmen kendi imkanları ile motorun çalınma anına ait kamera görüntülerini ele geçirdi ve yine kendi imkanları ile motorunu çalan hırsızların evlerini dahi tespit etti. Hırsızların motoru çalma anını ve hırsızların adresini polise ileten mağdur öğretmen henüz hırsızlara yönelik herhangi bir işlem yapılmamasından ve motorunun bulunmamasından şikayet ediyor.

JETON İLE JAPON
Motosikleti çalınan mağdur öğretmen, kendi imkanları ile motorunu çalan hırsızların kimliğini ve adreslerini dahi tespit etti. Öğretmenin iddiasına göre hırsızlık olaylarıyla Gaziantep’te meşhur olan Jeton lakaplı Halil adındaki hırsız kendisinin motorunu çalarken, Japon lakaplı Salih adındaki şahıs da bu hırsızın çaldığı motosikletleri parçalarına ayırıp satıyor. Yine mağdur öğretmenin ifadesine göre hırsızlar Hacıbaba semtinde bir adreste ikamet ediyor. Mağdur öğretmen, emniyet birimlerine hırsızların kimlik ve adres bilgilerini verdiğini dile getiriyor.

EMNİYET BU HIRSIZLIĞI ÇÖZER
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nün hemen her hırsızlık olayında başarılı işlere imza atmasına karşın mağdur öğretmenin olayıyla ilgili henüz bir gelişme yaşanmaması şaşkınlık yarattı.

Bunları da Okuyabilirsiniz.

Hakkımızda

İlkeli Yayıncılık