2024-05-27
  • 2024-05-27
  • İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No: 24 K:2 No:10 Şehitkamil/GAZİANTEP
Kategori: Yerel

NTO BAŞKANLARINDAN 10 OCAK MESAJI

NTO BAŞKANLARINDAN 10 OCAK MESAJI

Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladılar.

iLERİ GAZETE

NTO Başkanları Karabacak ve Özyurt yayımladıkları mesajda, “Vatandaşlarımız ile kurumlar arasında köprü görevi üstlenen basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz.” dediler.

Basın mensuplarımızın, zaman ve mekan tanımaksızın halkımıza en doğru haberleri ulaştırmak için can ve başla çalıştıklarını ifade eden NTO Başkanları Karabacak ve Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Geçmişte de günümüzde de basın, haber alma özgürlüğünün en etkili aracı olmuştur. Çağdaş ve katılımcı bir demokrasinin inşasında, düşünce ve vicdan hürriyetinin kurumsallaşmasında basın kuruluşlarımız etkin rol oynamaktadır. Doğru ve zamanında hedef kitlesine ulaşan haberler kamuoyunu ülke ve dünya gerçekleriyle buluşturarak ve farklı görüşlerin seslendirilmesine imkân sağlayarak, toplumu düşünmeye, araştırmaya ve doğru sonuçlara ulaşmaya yönlendirmektedirler. Bu nedenle bizler Nizip Ticaret Odası olarak basın mensuplarımız işbirliği içerisinde çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz ve onların destekçisi olacağız. İlçemizin gelişmesi için yaptığımız çalışmaları üyelerimize ulaştıran; üyelerimizin sorunlarını da bize ileterek her kesimine kulak verebilmemizi sağlayan yerel basın mensubu arkadaşlarımıza da bu vesile ile ayrıca teşekkür ediyoruz. Gece gündüz demeden, milletimizin haber alma hakkı için büyük fedakârlıklar içerisinde ve zor şartlar altında çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, meslek hayatlarında mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini diliyoruz. Ebediyete irtihal eden basın mensuplarımızı da rahmetle anıyoruz.” şeklinde konuştular.

Bunları da Okuyabilirsiniz.

Hakkımızda

İlkeli Yayıncılık