2024-03-01
  • 2024-03-01
  • İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No: 24 K:2 No:10 Şehitkamil/GAZİANTEP
Kategori: Gündem

HASİP ŞAHİN’DEN FETÖ VE PKK TEPKİSİ

HASİP ŞAHİN’DEN FETÖ VE PKK TEPKİSİ

Cengizhan’ın torunu Hasip Şahin, uğradığı FETÖ ve PKK iftiralarına yönelik sert açıklamalarda bulundu. Ermeni Asala’nın bitirilmesine yönelik büyük emekleri bulunan ve devletçi kimliği ile tanınan Hasip Şahin, Gazantep’in 5 beyaz Ermeni’den daha büyük olduğunu söyleyerek üstü kapalı bir mesaj verdi.

iLERİ GAZETE

Konağında ziyaret ettiğimiz Hasip Şahin; FETÖ ve PKK’nın, Ermeni Asala Örgütü’nün devamı olduğunu belirtirken bu yapıların kendisine yönelik tuzaklarını ve oyunların da anlattı. FETÖ ve PKK’nın kendisine yönelik kumpasları neticesinde aktif haldeki 6 fabrikasının elinden alındığını, buna rağmen bu hain yapılara boyun eğmediğini belirten Hasip Şahin, “Devletin bekası için bazı şeyleri konuşmuyorum. Ancak konuşmam gerektiğinde ve zamanı geldiğinde konuşmam gerekeni meydanda konuşurum” dedi.

“FETÖ VE PKK ASALA’NIN DEVAMIDIR”

Kendisine yönelik FETÖ ve PKK’nın kurduğu kumpaslara tepki gösteren bir açıklamada bulunan Hasip Şahin, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, Dünya 5’ten büyüktür. Gaziantep de 5 tane beyaz Ermeni’den büyüktür. PKK ve FETÖ lehine üstüme ifade verenler Kandil’e vergi Pensilvanya’ya himmet parası verenler, devletin bekası için sustum, konuşmuyorum. Zamanı gelirse Kandil’e uzanan kolu da kırarım Pensilvanya’ya uzanan kolu da kırarım. 1975’in Ocak ayının yirmisinde Lübnan’da Ermeni Asala’nın temeli atılmıştır. Asala’nın devamı PKK’dır, PKK’nın devamı da FETÖ örgütüdür. Ama yüce Türk Milleti 15 Temmuz hain darbe girişiminde FETÖ, PKK ve dış güçlerin oyununu bozmuştur. Bu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bütün dünyayı karşısına alıp dik durması ile sağlanmıştır” şeklinde konuştu.

“GAZİANTEP 5 BEYAZ ERMENİ’DEN DAHA BÜYÜKTÜR”

Gaziantep’te FETÖ ve PKK yapılanmasına yakın olan ve onların kumpaslarını destekleyen isimlerin bulunduğunu ima eden Hasip Şahin, “Benim üzerime PKK ve FETÖ himmet ve vergi için geldiğinde, onların oyunlarını bozmaya yönelik yaptığım hamlelerden dolayı üzerime türlü iftiralar atıldı. Devletin içine sızmış olan Kripto FETÖ’cüler ve PKK’lılar işbirliği yaparak devletin içindeki hain hakim ve savcıları da yanlarına alarak üzerime gelmeye devam ettiler. Her türlü baskıya maruz kaldığım o dönemde Ankara ve İzmir’deki fabrikalarım iftiralarla, oyunlarla ve türlü baskılarla elimden alındı. Onlara karşı öyle bir mücadele verdim ki çocuklarım gerekli eğitimlerini dahi alamadı. Çünkü benim ve ailemin can güvenliğini tehlikeye sokacak kadar ileri gitti bu hainler. Fakat hiçbir zaman bu FETÖ ve PKK kalleşlerinin karşısında eğilmedim, fabrikalarım dahi elimden gittiğinde bunların karşısında dik durmayı bildim. Fakat yalnız bırakıldım. Tüm bunlara rağmen devletime asla ve hiçbir zaman küsmedim. Benim canım bu devlete feda olsun, yeter ki devlet yaşasın. Ben hayatımı bu felsefe ile yaşadım ve yaşamaya devam edeceğim. Konuşulabilecek ve söylenecek çok şey var, fakat devletin bekası için şimdilik susuyorum. Ama kimse sanmasın ki olup bitenleri de görmüyorum. Şimdilik bunları söylemek yeterli olacaktır. Önümüzdeki dönemde Gaziantep’in 5 tane Ermeni’den daha büyük olduğunu ispatlamam gerekirse gerekeni yine konuşurum” ifadelerinde bulundu.

Bunları da Okuyabilirsiniz.

Hakkımızda

İlkeli Yayıncılık