2024-06-16
  • 2024-06-16
  • İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No: 24 K:2 No:10 Şehitkamil/GAZİANTEP
Kategori: Gündem

HASİP ŞAHİN’DEN BAYRAM MESAJI

HASİP ŞAHİN’DEN BAYRAM MESAJI

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sevilen kanaat liderlerinden Hasip Şahin, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir açıklamada bulunurken  Ramazan Bayramı’nı tüm İslam alemine ve Türk dünyasına barış ve mutluluk getirmesini temenni etti.

iLERİ GAZETE

Hasip Şahin yine üstü kapalı mesajlar da verdiği açıklamada birçok defa dile getirdiği o meşhur söylemini bir kez daha yineledi; “Gaziantep 5 beyaz Ermeni ve Siyonist’ten büyüktür.”

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sevilen kanaat liderlerinden, Cengizhan’ın Torunu Hasip Şahin, Ramazan Bayramı’nın İslam alemi ve Türk dünyası başta olmak üzere tüm insanlığa bolluk, bereket, mutluluk ve barış getirmesini temenni etti. Bayramların insanlar arasındaki dargınlık ve kırgınlıkları giderme vesilesi ve manevi değeri yüksek değerler olduğunu hatırlatan Hasip Şahin; İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarına da değindi. İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını alçakça ve kalleşçe olduğunu vurgulayan Hasip Şahin, “FETÖ çalar, PKK oynar, onların destekçileri de ancak seyreder. Ben FETÖ kumpasları ve PKK oyunları ile tüm işletmelerimi ve fabrikalarımı kaybederken bir tane insan çıkıp tek kelime etmiyordu.  FETÖ ve PKK’ya en çok destek veren ülkelerin başında İsrail ve Ermenistan gelmektedir. İsrail ve  Türkiye’de oynanan oyunlara sessiz kalırken Bir defa daha söylüyorum ki Gaziantep 5 beyaz Ermeni ve Siyonist’ten daha büyüktür.


ÖZEL HASTANE SAHİBİNİN FETÖ VE PKK YAKINLIĞI
Devletçi yapısı ve millet sevgisiyle tanınan Hasip Şahin, bir özel hastanede yaşadığı bir olaydan da şöyle bahsetti: “Özel bir hastane tarafından işe alınmak üzere çağrılan 2 genç kardeşimiz iş görüşmesi yaptığı esnada benim yakınım olduklarını söylüyorlar. O özel hastanenin sahibi Hasip Şahin FEÖ ve PKK ile problemli, biz bu yüzden sizi işe alamayız diyor. Bu memlekette FETÖ ve PKK ile problemli olanların yakınlarını sırf bu yüzden işe almayan kişiler özel hastane sahibi olabiliyorsa ve bunlar FETÖ ve PKK’dan korkuyorsa bu insanlar İsrail’i protesto edebilir mi? FETÖ ve PKK’nın arakasındaki en büyük güç İsrail değil mi? İsrail’in maşasından korkan İsrail’in kendisinden korkmaz mı? Hiç kimse devletimizden daha büyük değildir. Susuyorsam ve bazı şeyleri konuşmuyorsam elbet sebebi var. Her şeyin de bir zamanı var. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin ve milletimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.”

Bunları da Okuyabilirsiniz.

Hakkımızda

İlkeli Yayıncılık