2024-04-16
  • 2024-04-16
  • İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No: 24 K:2 No:10 Şehitkamil/GAZİANTEP
Kategori: Gündem

HASİP ŞAHİN YİNE HAKLI ÇIKTI

HASİP ŞAHİN YİNE HAKLI ÇIKTI

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesi’nin kanaat önderlerinden Hasip Şahin’in PKK’ya karşı verdiği mücadele ve dile getirdiği iddialar belgelerle bir defa daha haklı çıktı. Ömrünü devlete hizmet ve vatan savunmasına adamış olan Şahin, hemen her fırsatta PKK ve FETÖ terör örgütlerinin Ermenistan, İsrail ve ABD’nin maşası olduğunu dile getiriyor. Hasip Şahin’in bu söylemleri, uluslararası arenadaki çeşitli toplantı belgeleri ve HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli’nin söylemleri ile adeta bir kez daha tescillenmiş oldu.

iLERİ GAZETE

Vatanperverliği ve devletçi yaşam şekliyle tanınan Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgesi’nin kanaat önderlerinden Hasip Şahin’in yıllardan beri PKK ve FETÖ terör örgütlerinin yapılanmalarını ve faaliyetlerini Ermenistan, İsrail ve ABD güdümünde sürdürdüğünü dile getiriyor. Bu söyleminde bir defa daha haklı çıkan Hasip Şahin, belgelerle ve örneklerle iddiasının doğruluğunu adeta ortaya koyarken, “15 Temmuz hain darbe girişimi, öncesinde ve sonrasında FETÖ’nün oynadığı oyunlar ve PKK’nın yaklaşık 50 yıldan bu yana sürdürdüğü tüm faaliyetler aslında ABD, İsrail ve Ermenistan’a hizmet ediyor. Bunu yıllardan beri dile getiriyorum ve bu söylediklerimin belgesi de bugün ortaya açıkça çıkmıştır. 15 Temmuz’un ne demek olduğunu anlamayanlar bugün ortaya çıkan belgelere bakarak belki biraz olsun bazı şeyleri anlayabilirler. Bizim vatan savunması verirken içimizdeki kripto FETÖ’cüler ve PKK’lılar ise bugün dahi ABD, İsrail ve Ermenistan’a hizmet etmeye devam ediyor” ifadelerinde bulundu.

İŞTE O ÇARPICI BELGELER
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgesi’nden birçok şehrimizin içinde yer aldığı bir sözde Kürdistan haritasının uluslararası toplantılarda dahi insanların gözüne sokulmaya başlandığını dile getiren Hasip Şahin, bu vatandan bir karış toprağın dahi kimse tarafından alınamayacağına vurgu yaparak, “11 Temmuz 2016 tarihinde, yani hain FETÖ darbe girişiminden sadece 4  gün önce PKK bir toplantı yaptı ve Şanlıurfa ve Gaziantep’e çok kanlı bir saldırı düzenlemeyi planladı. Bu bile PKK ile FETÖ’nün nasıl kol kola ve aynı yerlere hizmet ettiklerini ortaya koymaktadır. Hepsi fotoğraflarla belgeli olan bir şeylerden bahsetmek istiyorum. Mesela HDP’nin eski milletvekili İbrahim Ayhan vefat edince tabutu Ermenistan bayrağına sarıldı. İsrail Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki birçok ilimizi kendilerine vaat edilmiş olan topraklar olduğunu düşünüyor ve İsrailli bir general basına yaptığı açıklamada, Türkiye dahil 4 ülkeden toprak alacaklarını söylüyor. HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli ise ‘Kürdistan hikaye, buraları ne Türklere bırakırlar be de Kürtlere’ şeklinde bir söylemde bulunuyor. Ermeni örgütler Almanya’da yapılan bir toplantıda bir harita yayınlıyor ve burada ülkemizin Doğu ve Güneydoğu illerinin birçoğunu da içine alan bölgeyi Ermenistan olarak gösteriyorlar. Yine İsrail’in yayınladığı bir haritaya göre de aynı illerimiz Büyük İsrail devleti sınırları içerisinde gösteriliyor” şeklinde konuştu. 

KÜRTLERE SAYGI DUYARIM AMA SİYONİSTLERE SAYGI DUYMAM
Hasip Şahin belgeler sunduğu konuşmasında Türk ile Kürt’ün kardeş olduklarına vurgu yaparak, “Kürt ne kadar Kürt ise ben de o kadar Kürt’üm, Türk ne kadar Türk ise ben de o kadar Türk’üm. Kürt dediğin benim kolum, bacağım, beynim ve her şeyim. Kürtlere ve Kürtlüğe saygı duyarı ama Siyonistlere saygı duymam. Siyonistlere hizmet edip Kürtleri savunduğunu iddia edenler de hainlerdir” dedi.

CANIMIZI VERİRİZ, VATANIMIZDAN BİR KARIŞ TOPRAK VERMEYİZ!
Tüm bu belgeli durumların bir arada değerlendirilmesi ile varılacak sonucun; FETÖ ve PKK’nın ortak ve koordineli bir şekilde ABD, Ermenistan ve İsrail’e hizmet ettiği sonucuna varılacağının altını çizen Hasip Şahin sözlerini şöyle sonlandırdı: “Biz bu vatanı kolay kurmadık. Canımızı veririz ama vatanımızı kimseye vermeyiz. Bu vatana göz diken hain PKK ve FETÖ’ye karşı uyanık olmamız ve onların oyununu bozmamız gerek. Buna yönelik her zaman olduğu gibi bundan sonra da mücadelemi vermeye devam edeceğim.”

Bunları da Okuyabilirsiniz.

Hakkımızda

İlkeli Yayıncılık