2023-12-03
  • 2023-12-03
  • İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No: 24 K:2 No:10 Şehitkamil/GAZİANTEP
Kategori: Siyaset

Hasan Teke aday adaylığını açıkladı 

Hasan Teke aday adaylığını açıkladı 

Yerel seçimlere kısa süre kala siyaset arenası ısınmaya başlarken Gaziantep'te aday adaylığı başvuruları için hafta başında hareketlilik yaşanacağı öğrenildi. Önceki dönem AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke de Şahinbey Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulunacağını açıkladı.

iLERİ GAZETE

2024 yılı mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere kısa süre kala siyaset arenası ısınmaya başladı. AK Parti Gaziantep'te sakin geçen aday adaylığı başvurularında hafta başından itibaren hareketlilik başlayacağı öğrenildi.

Hafta başından itibaren aday hareketliliği bekleniyor 

AK Parti'nin Gaziantep merkez Şehitkamil ve Şahinbey ilçeleri ile Büyükşehir Belediyesinde yeni adaylarla yola devam edeceği iddiası siyaset arenasını iyiyden iyiye ısıtırken kentte hafta başından itibaren sürpriz isimlerin Büyükşehir, Şehitkamil ve Şahinbey için belediye başkan aday adaylığı için başvuruda bulunacağı öğrenildi. AK Parti Nizip Belediye Başkan aday adaylığı için 1, Nurdağı Belediye Başkan aday adaylığı için ise 2 kişinin başvuru yaptığı ancak önümüzdeki günlerde bu sayının tüm ilçelerde artacağı da öne sürüldü.  Öte yandan önceki dönem AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke, Şahinbey Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Teke, Pazartesi günü saat 12.00'de AK Parti Gaziantep İl Başkanlığına başvuruda bulunacağını ve tüm destekçilerini beklediğini açıkladı. Teke'nin adaylık konusunda iddialı olduğu da öğrenildi.

 

Bunları da Okuyabilirsiniz.

Hakkımızda

İlkeli Yayıncılık