2023-09-27
  • 2023-09-27
  • İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No: 24 K:2 No:10 Şehitkamil/GAZİANTEP
Kategori: Gündem

GEÇMİŞ OLSUN YILMAZ BAŞKAN

GEÇMİŞ OLSUN YILMAZ BAŞKAN

Siyasetin sevilen yüzü ve çalışkan ismi Kesmetepe Belediye Başkanı Ali Yılmaz sevenlerini önce korkuttu, sonra sevindirdi. Yaşadığı ani bir rahatsızlıkla beynindeki ana damarlardan birinde yaşanan tıkanma nedeniyle inme geçiren ve sevenlerini bir hayli korkutan Kesmetepe Belediye Başkanı Ali Yılmaz, yaklaşık 10 gün süren tedavisinin ardından sağlığına kavuşarak görevinin başına döndü. Yılmaz’ın sağlığına kavuşması ve yeniden görevine dönmesi Kesmetepe halkı tarafından sevinçle karşılandı.

iLERİ GAZETE

ÖNCE KORKUTTU, SONRA SEVİNDİRDİ!
Adıyaman’ın Besni İlçesi’ne bağlı Kesmetepe Beldesi Belediye Başkanı Ali Yılmaz, yaşadığı rahatsızlıkla sevenlerini korkuttu. Beynindeki damarlardan birinde yaşanan tıkanıklık nedeniyle ani bir şekilde rahatsızlanan ve yakınları tarafından derhal hastaneye götürülen Kesmetepe Belediye Başkanı Ali Yılmaz, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde anjiyoya alındı. Yapılan tıbbi operasyonla tıkanıklığın yaşandığı bölgeye başarılı bir müdahalede bulunan Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nöroloji Anabilim Dalı hekimleri, Yılmaz’ın hayati tehlikeyi atlattığını ve bir süre daha hastanede tedavi görmesi gerektiğini söyledi. Bu haberle birlikte derin bir nefes alan Yılmaz’ın sevenleri, telefonla Yılmaz’ı arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

YILMAZ: “KESMETEPE’YE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİM”
Yaklaşık 10 gün süren tedavisinin ardından sağlığına kavuşan ve hastaneden taburcu edilen Ali Yılmaz, COVİD-19 salgını nedeniyle yüz yüze geçmiş olsun ziyareti kabul etmediklerini, ancak Kesmetepe halkı ve sevenleriyle sürekli olarak telefon ile irtibatta olduklarını dile getirdi. Başkan Yılmaz, “Her insanın yaşayabileceği bir rahatsızlık yaşadım ve tedavimin ardından sağlığıma kavuşarak görevimin başına döndüm. Kesmetepe’ye hizmet etmeyi seviyorum ve çok sevdiğim bu hizmetimi yürütmek adına da sağlığıma kavuşmaktan dolayı ayrıca mutluyum. Beni başkaca mutlu eden bir konu ise sevenlerimin ve Kesmetepe halkının beni bu süreçte bir an olsun yalnız bırakmamalarıdır. Tabi ki salgın nedeniyle yüz yüze ziyaretler olmasa da Kesmetepe halkıyla ve sevenlerimle, dostlarımla sürekli telefonda irtibatta kaldık. Bu süreçte tedavimde büyük emekleri olan Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nöroloji Anabilim Dalı hekimlerine ve tüm sağlık çalışanlarına, beni yalnız bırakmayan Kesmetepe halkına, aileme ve tüm sevenlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

                                                                                                                                                                                                                     Mahmut ÖZKILIÇ

Bunları da Okuyabilirsiniz.

Hakkımızda

İlkeli Yayıncılık