2024-04-16
  • 2024-04-16
  • İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi No: 24 K:2 No:10 Şehitkamil/GAZİANTEP
Kategori: Yerel

BAŞKAN TAHMAZOĞLU, ESNAFLA BİR ARAYA GELİYOR

BAŞKAN TAHMAZOĞLU, ESNAFLA BİR ARAYA GELİYOR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Adıyaman’a vermiş olduğu desteğin yanı sıra Şahinbey’de de esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.

iLERİ GAZETE

Esnafların kepenklerini açmaya başlamasının vatandaşların depremin olumsuz psikolojik etkilerinden bir nebze olsun kurtulmasını sağlayacağını ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Şehrimizin geleceği için umutlarımızı her zaman diri tutacağız” ifadelerini kullandı.

ESNAFIMIZ İLE BİRLİKTE AYAĞA KALKACAĞIZ

Esnafın her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu, “Depremin ardından esnaflarımız hayatın normalleşmesi adına işyerlerini açmaya başladı. Esnaflarımız ve tüm Şahinbeyli hemşerilerimizle bu zorlu süreci Allah’ın izniyle hep beraber aşacağız. Devlet ve millet dayanışması ile yaralarımızı sarmanın gayretindeyiz. Deprem sonrası yaraların sarılması konusunda kentte hayatın olduğunun gösterilmesi için önceliğin kesinlikle ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu anlamda Şahinbey Belediyesi olarak daha önce olduğu gibi esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsiniz.

Hakkımızda

İlkeli Yayıncılık