ŞAHİNBEY’Lİ SPORCULARDAN BAŞARI SÖZÜ


Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’nün işitme engelli sporcularından Zehra Özbey ve Elif Küçükarslan Ankara/Sincan’da düzenlenecek olan Türkiye Judo Kata Şampiyonası öncesinde Kulüp Başkanı Cuma Güzel’i ziyaret ettiler

4 Haziran 2021 tarihinde Ankara/Sincan Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek olan İşitme Engelliler Türkiye Judo Kata Şampiyonası öncesi Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’nün işitme engelli sporcularından Zehra Özbey, Elif Küçükarslan ve Antrenör Hatice Kübra Oğuz Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel’i ziyaret ederek madalya sözü verdiler.
BAŞARILAR DİLİYORUM
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel sporcuların başarıyla döneceğine inandığını belirterek, “Zehra Özbey ve Elif Küçükarslan bizim değer verdiğimiz sporcularımız. Aldıkları başarılarla ülkemizi, şehrimizi ve kulübümüzü başarı ile temsil ettiler. 4 Haziran 2021 tarihinde Ankara/Sincan Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek olan İşitme Engelliler Türkiye Judo Kata Şampiyonası’nda da onların başarılı olacağına inanıyorum. Sporcularımıza ve Antrenörümüz Hatice Kübra Oğuz’a başarılar diliyorum” dedi.
Zehra Özbey ve Elif Küçükarslan’ı şampiyonaya hazırlayan Antrenör Hatice Kübra Oğuz iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini sporcularının Ankara’dan başarı ile döneceğini ifade etti.
Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Zehra Özbey ve Elif Küçükarslan ise şampiyonadan başarı ile döneceklerini bu konuda Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel’in desteklerini her zaman yanlarında hissettiklerini ifade ettiler.
 


Haberi Paylaş