NTO’DAN NİZİP’TE BİR İLK DAHA


Nizip Ticaret Odası (NTO) TS ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi denetimini başarıyla geçerek Nizip’te bir ilki daha gerçekleştirdi.

NTO Üyelerinin rekabet edilebilirliğini ve büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla üyelerine sunduğu hizmet kalitesinden ödün vermeden Oda yönetimi ve personelleri ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yapılan denetimde bir açıklama yapan NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, “Nizip Ticaret Odası’nın üyelerine daha iyi hizmet verebilmesi için bir kalite yolculuğunda olduğunu ifade ederek “Üyelerimize her zaman daha kaliteli hizmet verebilmek için yolumuza devam edeceğiz.”dedi.

NTO’nun TS ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesini alarak Nizip’in ilk ve tek kuruluşu olduğunu ifade eden NTO Başkan Yardımcısı Mahmut Polat şunları ifade etti: “Odamız, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Gaziantep Belgelendirme Müdürlüğü tarafından yapılan TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gözetim tetkiki denetimini başarıyla geçmiştir. Ayrıca gerçekleşen denetim sonucu Kalite Yönetim Sistemine TS ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni de eklemiştir. Bu başarıda emeği geçen TSE denetçilerimize, tüm yönetim birimlerimize, üyelerimize, personellerimize şahsım, yönetim kurulu üyelerimiz ve meclis üyelerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

Gerçekleşen denetime, TSE Gaziantep Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlileri Mennan Çelik, Serdar Yıldız ve Mehmet Tunçer katıldı. Nizip Ticaret Odası’nı temsilen ise NTO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yaprak, NTO Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu ve NTO Genel Sekreter Yardımcısı Dilek Süzer Demir katıldı.
 


Haberi Paylaş